Narloch.eu — Blog

czyli o skutecznych stronach internetowych
NOWY WPIS

Ukryte koszty taniej strony internetowej. Czy warto oszczędzić?

Adrian Narloch, 17 Kwiecień 2018

Czytaj dalej  

Ukryte koszty taniej strony internetowej. Czy warto oszczędzić?

Adrian Narloch, 17 Kwiecień 2018

“Tanie strony internetowe” — Jedno zapytanie w Google wystarczy, aby naszym oczom ukazał się szereg wyników prezentujących firmy, które z chęcią zajmą się wykonaniem dla nas strony internetowej w atrakcyjnej cenie.

Magia zdjęć — Wywołuj pożądane emocje za pomocą fotografii.

Adrian Narloch, 02 Kwiecień 2018

Jednym z pierwszych elementów branych pod uwagę podczas graficznego projektowania strony internetowej, powinien być odpowiedni dobór zdjęć. Dobrze dobrany do widowni obraz, potrafi przekazać więcej niż tekst, a dzieje się to za pośrednictwem… emocji.

3 powody dla których Twoja strona internetowa powinna działać szybciej

Adrian Narloch, 04 Marzec 2018

Google na blogu Webmaster Central ogłosiło, że od lipca 2018 roku jednym z czynników wpływających na ranking pozycji stron w wyszukiwaniach mobilnych będzie prędkość ładowania odwiedzanej strony internetowej. Obecne dane nie napawają optymizmem.

Jak stworzyć praktyczny interfejs wyszukiwarki?

Adrian Narloch, 15 Grudzień 2017

Wszelkie systemy wyszukiwania zależą przede wszystkim od charakterystyki danego projektu, nie ma uniwersalnego, sztywnego wzorca który sprawdziłby się wszędzie, dlatego poniższy wpis jest jedynie moją propozycją i inspiracją przygotowaną głównie dla początkujących projektantów i programistów front-end’u.