Cennik stron internetowych

Zawsze staram się indywidualnie dostosować najkorzystniejsze rozwiązania dla ustalonego budżetu i potrzeb. Nie świadczę usług w pakietach, do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, nie dodając usług, które w danym momencie nie są potrzebne.

Ceny zaczynają się od 3000zł netto za prostą i solidnie wykonaną stronę WWW. Koszty wzrastają w miarę dalszych potrzeb projektu, które wymagają większego nakładu pracy i wiedzy.

Za stronę z przygotowaną strategią słów kluczowych, pełną optymalizacją pod wyszukiwarki, wieloma językami, indywidualnie zaprojektowanym interfejsem oraz systemem CMS, przyjdzie zapłacić nieco więcej.

Zachęcam Cię do wypełnienia formularza kontaktowego znajdującego się obok, podając szczegóły projektu. Wyceny zawsze dokonuję bezpłatnie i niezobowiązująco.

Zobacz: Czy warto oszczędzić na stronie internetowej?

Marketing i pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Koszt pozycjonowania zależy ściśle od konkurencji w wybranych słowach kluczowych. Czasami aby uzyskać dobry rezultat, wystarczy tylko dobrze zbudowana strona internetowa oparta o dobrej jakości treści. Przy bardziej obleganych słowach kluczowych aby wejść trwale na wysokie pozycje i tym samym zbudować autorytet witryny w oczach algorytmu Google, należy poświęcić od 500zł miesięcznie.

Pozycjonuję w transparentny i efektywny sposób. Nie będę ukrywał przed Tobą metod, którymi się posługuję, ponieważ wszystkie zgodne są z zasadami Google.

Odbierz bezpłatną wycenę

Z chęcią przygotuję dla Ciebie wycenę Twojego projektu. Zostaw mi wiadomość ze szczegółami, a ustalę szacowany koszt projektu.