Jak osiągam swój cel?

Z technologiami internetowymi związany jestem od najmłodszych lat. Przez ten czas miałem okazję pracować z wieloma klientami, poznając ich potrzeby w zakresie strategii internetowych.

Jednym z współczesnych problemów w branży usług dotyczących stron internetowych jest działanie nastawione na ilość, nie dbając o jakość. Klienci nieświadomi wad w otrzymywanym produkcie, zachęceni niską ceną, często otrzymują strony internetowe o pozornie atrakcyjnym wyglądzie, ale błędnie zoptymalizowane i niezrozumiałe dla grupy docelowej.

Z moją ofertą wychodzę naprzeciw przedsiębiorcom, pragnącym rozpocząć współpracę z rzetelnym partnerem i profesjonalistą, dbającym o ich interesy. Każdy nowy projekt, to dla mnie początek relacji opartej o zaufanie. We współpracy cenię sobie profesjonalizm oraz dobrą atmosferę.

Adrian Narloch - Front end designer & developer

Co o mojej pracy mówią klienci?

piec gwiazdek

Wspaniała współpraca

Nie jesteśmy ludźmi związanymi z branżą IT, po długich poszukiwaniach zniechęceni pierwszym projektem który był totalną klapą :) szukaliśmy odpowiednich osób, które będą wstanie nas naprawdę zrozumieć i spojrzeć na to wszystko z naszego punktu widzenia hodowcy i tak poznalismy Adriana, pomógł przenieść wszystko co mamy na świstkach papieruna, z wielkiego bałaganu ulepić w jedną spójną całość. Powstał wspaniały projekt makiet do wdrożenia, który stał się realny.

Sebastian Kordecki, DogKennelFCI.com

piec gwiazdek

Pełne zaangażowanie

Mimo dużych wymagań dotyczących znajomości branży i jej słownictwa, Adrian postanowił nie obniżać poprzeczki. Utworzona strona jest spójna wizualnie i zrozumiała dla klientów. Stworzył również dla nas automatyzm do zarządzania kilkudziesięcioma tysiącami produktów na stronie wraz z automatycznym tłumaczeniem z języka niemieckiego. Strona z miesiąca na miesiąc pnie się w górę w rankingu Google i pozyskuje dla nas cennych klientów.

Sławomir Sawitzki, SAGO-Online.pl

piec gwiazdek

Rzetelny wykonawca

Adrian zawsze ambitnie i z przejęciem uczestniczył w życiu projektów, które miał okazję z nami realizować. Jego zdolności do zrozumienia punktu widzenia użytkownika pozwoliły nam tworzyć zawsze spójne i przyjemne w użytkowaniu interfejsy aplikacji, które potem znalazły uznanie na rynku. W połączeniu z dużą starannością i dbałością o jakość pisanego kodu, czyni go to osobą zdecydowanie godną polecenia.

Tomasz Drobiszewski, TDWizard.com