SAGO-Online

Głównym celem nowo utworzonej strony internetowej dla firmy SAGO było pozyskanie większego ruchu z wyszukiwarek internetowych. Odpowiednio zoptymalizowane strony docelowe w połączeniu z wysokiej jakości wartościową treścią pomyślnie przełożyły się na pierwsze pozycje w Google dla słów branżowych.

Zobacz realizację

PAUS-Polska

Strona wizytówka polskiego przedstawicielstwa marki PAUS w Polsce. Celem było stworzenie witryny w prostej i czytelnej formie, która w szybki sposób pozwoliłaby przekazać zainteresowanym najważniejsze informacje o firmie oraz możliwości kontaktu. Dzięki swojej lekkości i responsywności, błyskawicznie ładuje się na wszysktich urządzeniach, nawet z ograniczoną prędkością łącza internetowego.

Zobacz realizację

SMV Polska

Strona internetowa wykonana dla polskiego przedstawicielstwa marki Konecranes, lidera w branży produkcji m.in. wózków kontenerowych i widłowych. Celem strony było podkreślenie zalet i korzyści wynikających z wyboru produktów z rodziny SMV oraz umożliwienie łatwego kontaktu ze sprzedawcą. Udało się osiągnąć dobre rezultaty w wynikach wyszukiwania Google na frazy związane z wózkami widłowymi i kontenerowymi dzięki optymalizacji i unikalnej treści.

Bulmor Polska

Strona polskiego przedstawicielstwa marki Bulmor, producenta wózków widłowych bocznych. Witryna ma na celu objaśnienie w przystępny sposób czym są wózki widłowe bocznego załadunku oraz w jakich branżach zaleca się ich wykorzystanie. Dzięki odpowiedniej optymalizacji, wzbogaconej o dobrej jakości treści edukacyjne z ilustracjami, zajęła wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania związanymi z tematyką wózków widłowych bocznych.

Wielewski Cypel

Strona internetowa dla kompleksu domków letniskowych i całorocznych na Kaszubach. Zdobyła uznanie gości dzięki unikalnemu stylowi, który ma za zadanie przypominać odwiedzającemu letnią scenerię i towarzyszące temu przyjemne emocje. Strona została również w pełni zoptymalizowana pod najważniejsze słowa kluczowe i sukcesywnie umacnia swoją pozycję.

Zobacz realizację

Dog Kennel FCI

Właściciele portalu ogłoszeniowego dla psów rasowych Dog Kennel FCI zgłosili się do mnie po problemach związanych z odebranym prototypem portalu. Wspólnie zebraliśmy w całość najważniejsze założenia projektu, co pozwoliło mi na zaprojektowanie szkiców, architektury informacji, a następnie makiet funkcjonalnych całego serwisu. Dzięki tym działaniom portal zyskał całkiem nową odsłonę, zbierając jednocześnie duże grono użytkowników.

Zobacz realizację