Postaw na mądry wybór

Wybierając rozwiązania oferowane przez specjalistę.

Konsultacje

Wsparcie i pomoc w zakresie planowania technicznego stron internetowych, doboru słów kluczowych i strategii pozycjonowania. Opcjonalnie pomoc w zakresie programowania i problemów technicznych związanych budową stron internetowych.

Audyt SEO / Accessibility / UX

Analiza tradycyjnych witryn i aplikacji SPA w poszukiwaniu problemów z optymalizacją pod wyszukiwarki / standardami dostępności / użytecznością. Usługa realizowana poprzez kompletny raport z wynikiem analizy i elementami, które należy poprawić.

Optymalizacja SEO

Rozłożę na czynniki pierwsze budowę Twojej witryny oraz całą architekturę treści od podstaw. Poprawię semantykę kodu dobierając odpowiednie znaczniki, szybkość ładowania, braki w responsywności, a także zrekonstruuję treść w sposób przyjazny dla wyszukiwarek internetowych.

Projektowanie interfejsu

Prześledzę ściężki odwiedzających Twoją witrynę, odnajując jej słabe strony, gdzie odwiedzający rezygnują dokonania konwersji. Na podstawie zebranych danych, tworzę propozycję zmian na wskazanych podstronach w postaci makiety wizualnej.

Strony/aplikacje WWW

Kompleksowe projektowanie stron internetowych wraz z wdrożeniem w sposób tradycyjny lub w postaci aplikacji SPA. W pełni przystosowane do późniejszego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Search Engine Marketing

Kompleksowa opieka nad pozycją strony w rankingu wybranych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie odbywa się za pomocą metod zgodnych z zasadami Google'a, generujących rzeczywisty, wartościowy ruch na stronie internetowej.

Współpraca zaczyna się od prostego przywitania.

Porozmawiajmy o jej możliwościach już teraz.

Napisz do mnie