Konsultacja

Skorzystaj z opcji konsultacji. Wypełnij formularz, a my wrócimy do Ciebie z proponowanymi rozwiązaniami i możliwą wyceną.

Wypełnij formularz

Poznajmy się lepiej. 🤝

Przekaż nam najważniejsze informacje o swoich planach. Im więcej podasz nam szczegółów, tym lepsze rozwiązanie będziemy w stanie zaproponować.

Administratorem danych osobowych podawanych w formularzu jest firma A.N. Software Adrian Narloch z siedzibą w Gdańsku, 80-386, przy ul. Lęborskiej 3B, wpisana do Centralna Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 5911705972. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia w związku z tym korespondencji elektronicznej. Dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) polegającym na prowadzeniu korespondencji w związku z działalnością gospodarczą oraz rozwiązaniu ewentualnej sprawy, której korespondencja dotyczy. Przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia procesu komunikacji.

Często zadawane pytania

Nasze wyceny nie podlegają negocjacjom, mogą natomiast różnić się przy obszernych zamówieniach.

Opłata za realizację projektu jest jednorazowa. Rocznym opłatom podlegają koszty odnowienia domeny. Miesięcznym opłatom podlegają koszty aktualizacji strony, takie jak zmiana tekstów, dodanie zdjęć, podstron itp.

Płatność ratalna nie jest możliwa. Udostępniane są płatności dokonywane w 2 lub 3 transzach: po przystąpieniu do zamówienia, po odbiorze projektu graficznego oraz po finalnym uruchomieniu strony.

Od miesiąca do trzech. Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej w głównej mierze zależy od ilości funkcjonalności do wdrożenia i jej wielkości. Duży wpływ ma także sprawność w komunikacji i przesyłaniu wymaganych materiałów przez zamawiającego.

Koszt aktualizacji zależy od czasu wymaganego do ich wdrożenia. Klient otrzymuje estymację kosztów i harmonogram czasowy.

Wyłącznie materiały promocyjne, takie jak fotografie, teksty oraz ogólny zarys koncepcji strony. Kwestie techniczne takie jak serwer, domena są organizowane przez nas.

Tak, każdy z naszych klientów otrzymuje dokument z rekomendowanymi rozwiązaniami i kosztorysem.

Nie, tworzymy tylko wersję projektu graficznego. Jest ona poprzedzona szczegółowym wywiadem na temat preferencji dotyczących stylistyki strony. Po przedstawieniu makiety graficznej organizowane są 2 rundy poprawkowe, podczas których można zgłosić wszystkie uwagi do utworzonego projektu.

Tak, istnieje możliwość zbudowania strony w oparciu o istniejący projekt graficzny.

Tak, możemy dokonać zmian na istniejącej już stronie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy przeprowadzania działań na istniejącej witrynie ze względu na jej optymalizację oraz technologię, w której została utworzona.

Tworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, co w wielu przypadkach daje zadowalający efekt. Zamówienia na pozycjonowanie realizowane są dodatkowo.

Nie, zajmujemy się wyłącznie tworzeniem stron internetowych.

Tak. Strona w całości należy do zamawiającego i może otrzymać pliki źródłowe wraz licencjami w każdym momencie.

Czekamy na Twój kontakt.

Nie wahaj się. Doradzimy, podpowiemy.